Whales - Laura Marsh

Whales - Laura Marsh
Preț: 33,00 lei
Disponibilitate: In stoc furnizor
Timp confirmare stoc: 1 - 6 zile lucratoare
Editura:
Anul publicării: 2017

DESCRIERE

National Geographic Primary Readers is a high-interest series of beginning reading books that have been developed in consultation with education experts. The books pair magnificent National Geographic photographs with lively text by skilled children's book authors across four reading levels.

Level 4: Independent reader
Perfect for kids who are reading on their own with ease and are ready for more challenging vocabulary with varied sentence structures. They are ideal for readers of White and Lime books.

An aparitie: 2017
Format: 22. 9 X15, 2
Numar pagini: 48

REVIEW-URI

Scrie un review și spune-ne opinia ta despre acest produs scrie un review
Created in 0.065 sec
Acest site folosește cookie-uri pentru a permite plasarea de comenzi online, precum și pentru analiza traficului și a preferințelor vizitatorilor. Vă rugăm să alocați timpul necesar pentru a citi și a înțelege Politica de Cookie, Politica de Confidențialitate și Clauze și Condiții. Utilizarea în continuare a site-ului implică acceptarea acestor politici, clauze și condiții.